Ježíš Ryby Legrační Auto Nálepky a Obtisky pro Křesťanský Car Styling Nálepka, Vinyl Obtisk pro Automobily, Okna, Dveře 3.18"x7.87"


Nový produkt

21.51 KčŠtítky: ryby ježíše nálepka, auto rybí nálepky, christian tričko, statické auto samolepky, Německý Ovčák, módní kotva samolepky, auto ježíš nálepka, bikiny gay, vlastní pohár samolepky, kontrola auto samolepka.

1. Nejlepší Odolné PET Vinyl Materiál z Této Roztomilé Nálepky můžete Ukázat Své Vlastní Osobnosti.Vhodné pro Auto, Home Office, Dekorace, Okna, Nábytek, Skateboard, Zeď, Notebook, Loď, Kytaru a Jiné Krytý Venkovní Prostor, Který je Hladký, Čistý se Vám Líbí.

2. Tato Vodotěsná, samolepící, Odnímatelná Obtisky, Které Dělat Žádné Škody na Vaše Auto nebo Okna, Snadná Instalace, Odstranění a Sunproof; od Obtisk je Vyroben z PET Materiálu, lépe Čisté Auto, Okno s Mokrým Hadrem před Instalací.

3. První, Čistý Povrch, Kde Obtisk bude Nainstalována s Mokrým Hadrem, nebo tak Něco a Použít Kreditní Kartu nebo Škrabkou Škrábat na Převod Filmu Straně, pak se Pomalu Odstraňte ochranný Papír a Ujistěte Se, Že Dekál Zůstává Stucking na Převod Filmu; pokud Část Obtisk Zvedá s Podporou Karty, Papír, Stiskněte tlačítko Paper zpět dolů a Skřípání proti tomu, dokud Se Obtisk Pobyty na Převod Filmu.

4. jakmile Je Obtisk je Oloupaný pryč od Krycí Papír, Vložit Nálepky na Povrchu, Kde bude Aplikován, a pak Použít Kreditní Kartu, Skřípání na Převod Filmu a Ujistěte Se, Že Obtisk Úplně Přilepená na Povrchu.

5. Opatrně a Pomalu vytáhněte přenášecí Fólii z Nálepky; pokud Vidíte Část Nálepky neznamená, Kůra z Převodu Filmu, Stiskněte ji zpět na Povrch a Opakujte Proces, dokud je to Hotovo.

Balíček:

1 x Vinyl Auto Samolepka

Původ KN(Původu)
Typ Materiálu Plastové
Balení Je Dodáván Balený
Model OEM
Nálepka Umístění Celé Tělo
Typ Štítku Auto Tělo
Design Kreslený
Kategorie Samolepky
Typ Položky Samolepky
Typ Lepidlo Štítku

Napsat recenzi

Ježíš Ryby Legrační Auto Nálepky a Obtisky pro Křesťanský Car Styling Nálepka, Vinyl Obtisk pro Automobily, Okna, Dveře 3.18

Ježíš Ryby Legrační Auto Nálepky a Obtisky pro Křesťanský Car Styling Nálepka, Vinyl Obtisk pro Automobily, Okna, Dveře 3.18"x7.87"

Související produkty