Digitální Časovač Velký Číslice Hlasitý Alarm, LED Displej Časovače Vaření Časovač Pro Vaření, Pečení, Sportovní Hry


Nový produkt

55.18 Kč

93.42 Kč

-40%Štítky: xs kalhoty žena.

Popis:

Digitální Časovač Velký Číslice Hlasitý Alarm Magnetické Podložce Stojan s LCD Displejem pro Vaření, Pečení, Sportovní Hry

Popis Produktu:

100% zbrusu nový a vysoce kvalitní

Materiál: ABS

Barva: jako obrázky zobrazeno

Velikost: 7*6.5*1.5 cm

Napájení: Jeden AAA Baterie (Není Součástí balení)

Specifikace:

Vlastnosti:

VELKÉ, JASNÉ ČÍSLICE - Jen pohled z druhé strany místnosti a můžete snadno přečíst na displeji časovače se, že je to velké, tučné číslice.Ideální pro ty, kteří se ne nejlepší zrak.

POČTY NAHORU A DOLŮ - Stejně jako odpočítávání a minuty časovač může také fungovat jako stopky počítat až od nuly.Perfektní časovač pro úkoly, cvičení, posilovny, cvičení, vaření ( časovač vejce ), sport, hry a třídě časovač činnosti.Maximální čas je 99 minut, 59 sekund.

HLASITÝ ZVUKOVÝ ALARM - Budete snadno být schopni slyšet tento alarm v jiné místnosti.To je hlasité a jasné, ale ne ohlušující.Mírně nedoslýchavý by měl mít žádný problém s alarmem.

MAGNETICKÉ ZPĚT, ZATAHOVACÍ STOJAN A HÁČEK PRO ZAVĚŠENÍ - máte 3 různé možnosti pro umístění Kuchyňského Časovače.Buď držet na lednici dveře s velkým magnetem, nebo pomocí pull out stojan pro stolní použití, a konečně můžete spustit kousek provázku přes hák a zavěste to na hák na stěnu nebo kolem krku, když jste na cestách.

ON/OFF VYPÍNAČ - Překvapivě hodně časovače nemají on/off vypínač vzhledem k minimální spotřebě energie.Ale mnoho lidí dává přednost elektrické položky, které mají být vypnut po použití, a s malými, jemnými on/off přepínač na straně, můžete to udělat právě to.

Obsah Balení:

1 x Kuchyňský Časovač

Poznámky:

1. Měření položku ležící na stole může způsobit nepatrný rozdíl.

2. Skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla při focení.

Děkuji vám za pochopení!

Certifikace CE / EU
Časovače Typ Digitální Časovače
Vzhled společné
Funkce Eco-Friendly, Skladem
Materiál ABS
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Digitální Časovač Velký Číslice Hlasitý Alarm, LED Displej Časovače Vaření Časovač Pro Vaření, Pečení, Sportovní Hry

Digitální Časovač Velký Číslice Hlasitý Alarm, LED Displej Časovače Vaření Časovač Pro Vaření, Pečení, Sportovní Hry

Související produkty