5M Auto Přivázat Popruh Silný ráčnový Pás Zavazadla Taška Cargo Lashing Kovovou Přezkou auto styling motor Příslušenství


Nový produkt

69.09 Kč

96.03 Kč

-28%Štítky: spony pro nákladní, ratchet popruh, ratchet pásky, hák kufru, ratchet popruh tie down, nákladní praku, ratchet pásu, cargo ráčna, přezka ráčna, nákladní popruh.

Vlastnosti:

Vyroben z odolného materiálu, dostatečně dlouhé a silné, aby svázat věci.

Ideální pro zajištění kajaků, lodí, surfů nebo jiných předmětů na střešní nosič vašeho vozu, nebo svázat položky dolů v přívěsech.

Těžká, silná a kompaktní popruh tie down strap.

Přivázat popruhy popruhy s rychloupínací kovové cam uzamčení spony.

Specifikace:

Barva: Černá

Materiál: Tkanina

Délka: 5M

Weght: https: 101g / 3.6 oz

Seznam Balíček:

1 * Auto Kravatu

Zpětná vazba:

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je velmi důležitá.Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli provést až vaše spokojenost.Pak budeme zlepšovat naše služby okamžitě.

To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět.

Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dnů vrátit to od data, kdy obdržel.Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, bude považováno za použité a MY NEBUDE VYDALI VRÁCENÍ peněz NEBO VÝMĚNU na vás.Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky.

My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z Palletarium.eu.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

Pokud není kvalita našich výrobků je problém, kupující je zodpovědný za vrácení výrobku.

Drop Shipping Služby.

1. Nemáme žádné omezené zásoby plnit objednávky na denní bázi.

2. Používáme ePacket lodní dopravy na většině zemí, jako jsou Spojené Státy, Kanada, Austrálie, ruská Federace, Německo, Francie , Španělsko , Spojené Království a Nový Zéland.

3. Prioritou doprava, rychlá doprava do 48 hodin.

4. Žádnou fakturu nebo účtenku nebo propagační materiály v ceně.

Externí Testování Certifikace ce
Typ Položky Zip A Klip
Hmotnost Položky 106.1g
Typ Materiálu Další
Název Modelu Nákladní páskování kovovou přezkou

Napsat recenzi

5M Auto Přivázat Popruh Silný ráčnový Pás Zavazadla Taška Cargo Lashing Kovovou Přezkou auto styling motor Příslušenství

5M Auto Přivázat Popruh Silný ráčnový Pás Zavazadla Taška Cargo Lashing Kovovou Přezkou auto styling motor Příslušenství

Související produkty